×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Internetové rádio WLAN

Internetové rádio WLAN

S tímto malým přístrojem se Vaše uši vydají na cestu kolem světa! Toto internetové rádio WLAN přijímá stanice z celého světa – bez zapnutí počítače, smartphonu nebo tabletu. Bezdrátové spojení probíhá přes WLAN nebo Bluetooth®. 250 oblíbených internetových stanic si můžete uložit. Logo právě vysílající stanice se zobrazuje na barevném displeji. Rádio můžete používat také jako reproduktor pro smartphone. Bassreflexový reproduktor v dřevěném pouzdru má vynikající zvuk. Technické detaily S předpovědí počasí na pět dní, ukazatelem času, funkcí buzení a časovačem pro usínání s hudbou FM rádio s automatickým a manuálním hledáním stanic – 20 paměťových míst Přehrává formáty: MP3, WMA a AAC Přídavná streamovací funkce: možnost přehrávat hudební data z PC přes WLAN (DLNA) Port line in pro připojení smartphonu nebo MP3 přehrávače, port line out pro připojení stereo věže Pohodlná obsluha dálkovým ovládáním Tlačítko pro pohotovostní režim a drátová anténa
2 990 Kč
2 990 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.