×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Internetové rádio WLAN, bílé

Internetové rádio WLAN

Toto internetové rádio WLAN přijímá hudbu a zprávy z celého světa – bez spuštění PC, smartphonu nebo tabletu. Díky funkci Bluetooth® nebo WLAN je lze používat také jako bezdrátový reproduktor pro smartphony. Dřevěný kryt s basovým reproduktorem zajišťuje prvotřídní zvuk. Do paměti lze uložit 250 oblíbených internetových stanic. Integrované FM rádio s automatickým nebo manuálním vyhledáváním rádiové stanice má 20 předvoleb. Na barevném displeji se vždy zobrazí logo rádiové stanice. Bezdrátový přenos přes směrovač WLAN Hudba je přenášena bezdrátově přes směrovač WLAN, takž internetové rádio můžete postavit do libovolné místnosti. Internetové rádio WLAN s praktickými funkcemi Rádio WLAN nabízí funkci předpovědi počasí na 5 dní a je vybaveno zobrazením času, funkcí buzení a funkcí sleeptimer. Rádio se pohodlně obsluhuje pomocí dálkového ovládání. Technické detaily Line-in vstup pro připojení smartphonů nebo MP3 přehrávačů Line-out výstup k propojení se stereověží Přehrává formáty: MP3, WMA a AAC Funkce streaming: hudební soubory z PC lze přehrávat přes WLAN (DLNA) S tlačítkem stand-by a vysouvací teleskopickou anténou


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.