×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Inteligentní láhev na pití

Inteligentní láhev na pití

Tuto láhev můžete při sportu používat jako osobního trenéra, který pohlídá Váš pitný režim – spolehlivě se postará o dostatečný přísun tekutin. Tato inteligentní láhev stanoví individuální potřebu tekutin a porovná ji se skutečně vypitým množstvím. Funkční a jednoduchá Tato láhev s ochranou proti vytékání se snadno používá, hlavu lze jednoduše odejmout. Láhev ukazuje průměrnou spotřebu tekutin a celkovou spotřebu za daný den.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.