Schließen

Inspirováno Středomořím

Domácí jižanská atmosféra

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Vítejte!

Dekorace a doplňky pro stolování ve středomořském stylu

 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
Dekorační trend ve znamení citronu

Co je kyselé, to chceme!

Vánek z bella Italia provoní váš dům: Radostné, citronově žluté potisky na utěrkách a prostíráních, misky ve tvaru citronu nebo umělecké dekory na talířích a pohárcích budou jako vánek z jihu ve vašem domě.
Tip: pomocí lisu na citrony si můžete vykouzlit domácí citronový džus, který v létě obzvlášť skvěle osvěží. Bellissimo!

Pizza, pasta, basta!

Nádobí a pomůcky do kuchyně

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.