×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Humidor

Humidor

S doutníky je to jako s dobrým vínem: skladování hraje rozhodující roli. Do tohoto humidoru z kvalitního cedrového dřeva s robustními panty se vejde – podle druhu – 30 až 45 doutníků, které zde setrvají až do okamžiku, kdy si je budete moci vychutnat. Perfektní klima Zvlhčovač vzduchu, který se nachází uvnitř, zajišťuje optimální uchování doutníků. Zvlhčovač, který lze připevnit suchým zipem, udrží v humidoru konstantní klima – doutníky nevysychají. Díky vlhkoměru na vnější straně budete mít vždy přehled o aktuální vlhkosti a prosklené víko nabízí i pohled dovnitř. Díky tomu je potřeba otvírat humidor skutečně jen tehdy, kdy dostanete chuť na doutník.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.