×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Hrudní pás na měření tepové frekvence s Bluetooth®

Hrudní pás na měření tepové frekvence s Bluetooth®

Pro zdravé a efektivní cvičení je nezbytné mít povědomí o svém těle. S tímto pásem na měření tepové frekvence lze velmi jednoduše analyzovat postupu tréninku, zviditelnit své úspěchy a udržet si dobrou kondici. Bezkabelový hrudní pás umožňuje měření tepové frekvence a přenos signálů na smartphone v reálném čase. Měření lze dále zpracovávat v řadě kompatibilních aplikací, jako jsou například Runtastic, Adidas MiCoach nebo RunKeeper. Kompaktní a praktický Odnímatelný vysílač přenáší data prostřednictvím Bluetooth® 4.0 rychle a energeticky úsporně na všechny smartphony od iPhone 4s a přístroje s Android s Bluetooth® od verze Android 4.3. Elastický hrudní pás má nastavitelnou délku: zhruba od 72 do 110 cm.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje