×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Hra speedbadminton

Hra turbobadminton

Rychlá hra kombinující prvky badmintonu, squashe a tenisu Turbobadminton je rychlá hra kombinující prvky badmintonu, squashe a tenisu. Hraje se nejčastěji bez sítě a na jakémkoli podkladu, například na tenisovém hřišti, v hale, v parku, na pláži nebo na zahradě. Návod, jak tuto moderní hru hrát, je přiložen. Kompletní sada s míčky a příslušenstvím Tato sada se skládá ze dvou raket, pěti míčků, pásky a kolíků k vymezení herního pole a také tašky na přenášení a ukládání, takže můžete hned začít hrát. Rakety jsou speciálně tvarované a mají stabilní, neobyčejně lehký rám a velmi silný výplet. Podle síly větru můžete hrát s míčkem těžkým 7 nebo 9 gramů. Pomůcky na vymezení herního pole – připraveni během chviličky Můžete začít za chvilku: Herní pole si vymezíte snadno. Vzdálenost mezi oběma hracími místy je podle druhu míčku mezi 8 a 12 m.
449 Kč
449 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.