×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Hifi gramofon

Hifi gramofon

Odolný a stabilní materiál pro velmi klidný chod a dobré zvukové vlastnosti. S jehlou. Lze nastavit podle potřeby – vhodné pro DJe. S přímým pohonem a rychlým startem. 0,4 s po stisknutí knoflíku dosáhne jmenovitých otáček. 33cm otočný talíř z litého hliníku, stabilizovaný krystalem, pitch +/- 8 %. Dvě rychlosti: 33 ot./min a 45 ot./min, se stroboskopickým osvětlením ke kontrole otáček. S funkcí antiskating a posuvníkem pitch control. LED lampička pro osvětlení raménka – pro snadnou manipulaci za horšího světla, dodatečný vstup pro externí osvětlení. Včetně kabelu.
2 990 Kč
2 990
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.