×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Handsfree

Handsfree

Tato handsfree sada se stereosluchátky a funkcí Bluetooth® s výborným dosahem byla vyvinuta speciálně pro motorkáře. Dá se používat s mobilem nebo smartphonem anebo s dalšími handsfree sadami spolujezdců a je vhodná i pro výměnu pokynů s GPS navigací. Díky funkci Intercom se dá tato sada spojit až se třemi dalšími sadami Bluetooth pro komunikaci se spolujezdci. Tato sada handsfree se dá na motorce ovládat pohodlně i v rukavicích pomocí tlačítka jog/dial a díky univerzálnímu držáku na různé typy helem je opravdu univerzálně využitelná.
2 190 Kč
2 190 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.