×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Náš textil – mnoho odstínů zelené

Abyste v našem oblečení vypadali skvěle a také se skvěle cítili – protože je můžete nosit s čistým svědomím – pracujeme každý den na tom, aby bylo stále více udržitelné. Pevně věříme, že v trvale udržitelném světě jsou naše přírodní zdroje chráněny a kvalita života je lepší – pro všechny. Naším cílem je 100% udržitelné podnikání. Máme radost, že jste se rozhodli se k nám připojit.

Zelená je v kurzu

Mnoho lidí neví, že Tchibo je třetím největším prodejcem výrobků z biobavlny na světě. V roce 2016 jsme jí zpracovali 9 000 tun. Ale i ostatní produkty vyrábíme udržitelným způsobem. Společně s našimi partnery, ke kterým patří např. Textile Exchange, Cotton made in Africa a mnoho dalších, se denně zasazujeme o transparentnost v rámci celého dodavatelského řetězce, lepší pracovní podmínky a zdravější životní prostředí. Kromě toho naše vlastní iniciativy – jako jsou školení v rámci programu WE – podpořily už více než 320 000 lidí.

Dobré skutky v číslech

Přidejte se k nám a zjistěte, co dalšího ještě děláme. Protože způsob, kterým podnikáme, je nejen o tom, abychom byli na konci roku v černých číslech – chceme také dobrá zelená čísla.