×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Grand Classé Veloso Brasil, 10 kapslí

99,90
vč. DPH
 • Momentálně není k dispozici
 • Pouze po krátkou dobu
 • Plná chuť s lehoučkou lískooříškovou notou
 • Do kávovarů Cafissimo

Grand Classé Veloso Brasil, 10 kapslí

Obj. číslo 33590
Grand Classé Veloso Brasil je nová limitovaná edice espressa pro kávovary Cafissimo značky Tchibo. Stejně jako pro všechny espressa řady Grand Classé vybrali experti Tchibo i pro kávu Veloso Brasil pouze kávová zrna špičkové kvality. V jihovýchodní části Brazílie leží stát Minas Gerais, jehož zvláštní kouzlo je utvářeno především bezpočtem vodopádů a jezer. Uprostřed působivé přírody provincie Carmo do Paranaíba leží už zhruba 200 let farma Santa Cecília, pojmenovaná po patronce muzikantů, svaté Cecílii.

Farmu Santa Cecília vlastní rodina Veloso, ve které se tajemství týkající se umění pěstování kávy předává z generace na generaci. Dnes je vlastníkem kávové farmy již čtvrtá generace této rodiny. Rostliny kávovníku arabského jsou pěstovány na bujných plantážích, dostatek vláhy je zajišťován velkým množstvím pramenů a speciálním zavlažovacím systémem. Vlivem takto výjimečných přírodních podmínek často dochází k tomu, že v plodech kávovníku dozrává místo dvou podlouhlých zrn jen jediné: vzácné, tzv. perlové zrno. Nazýváno je tak podle svého tvaru připomínajícího perlu. V tomto zrnu je skryto bohaté kávové aroma, které si můžete exkluzivně vychutnat v našem espressu Grand Classé Veloso Brasil. Těšte se na výjimečné espresso plné chuti s lehoučkou lískooříškovou notou.


Příprava

Grand Classé Veloso Brasil je určeno do kávovarů Cafissimo, které pracují s kávou porcovanou v kapslích. Každá jednotlivá kapsle přitom obsahuje přesně odměřené množství jemně mleté kávy na přípravu jednoho šálku lahodného espressa Grand Classé Veloso Brasil. Kapsle se jednoduše vloží do kávovaru Cafissimo značky Tchibo – pouhým stisknutím tlačítka získáte kávu vynikající chuti.
Při používání hermeticky uzavřených kapslí si můžete v každém šálku vychutnat kávu nejvyšší kvality. Zatímco při přípravě kávy v jiných systémech se řada z více než tisícovky vonných složek, které jsou obsaženy v čerstvě mleté kávě, rychle ztrácí, v dokonale uzavřených kapslích Cafissimo značky Tchibo je nádherná vůně kávy spolehlivě zachována a uvolňuje se teprve při spařování.
 • Rychlá a čistá příprava
 • Dokonalý tlak pro správné spaření kávy Grand Classé Veloso Brasil (vysoký tlak = černá kapsle s kávou = tlačítko s černým symbolem)
 • K okamžitému použití
 • Množství ideální pro přípravu jednoho šálku
 • Čerstvá vůně díky hermetickému uzavření
100% káva Arabica značky Tchibo:

Při sestavování kávy Grand Classé Veloso Brasil značky Tchibo byla vybírána jen ta nejlepší kávová zrna vysokohorské kávy Arabica, která ve vybraných místech dozrávají pomaleji a mají tak více času na to, aby se v nich rozvinula nenapodobitelně bohatá škála více než 800 vonných složek. Z těchto kvalitních zrn vysokohorské kávy Arabica používáme jen ta nejlepší: zralá, velká a bezvadná.


Obsah:

10 kapslí à 7,5 g


Upozornění:

Uvedené ceny platí výhradně při objednání přes internet.
Námi dodaná káva smí být dále prodávána pouze v podobě nápoje.bě nápoje.
Tento výrobek Vám můžeme také zabalit jako dárek a zaslat ho na jakoukoli adresu v České republice. Za dárkové balení jednoho výrobku zaplatíte jen 39 Kč, a navíc k němu můžete přidat kartičku jen za 49 Kč.

Obj. číslo:

33590

Možné dodací adresy:

 • Fakturační adresa
 • Odlišná dodací adresa
 • Adresa v zahraničí
 • Obchod Tchibo