×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Grand Classé Espresso Tarrazú Kostarika – 10 kapslí
Bohužel vyprodáno

Grand Classé Espresso Tarrazú Kostarika – 10 kapslí

109 Kč Kč/100g: 145,33 vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Kvalitní Espresso s přirozeně ovocnou chutí a vyváženým aroma
  • V nejlepší kvalitě Grand Classé
  • S certifikátem Rainforest Alliance
  • Limitovaná edice: pouze na krátkou dobu

Lahodné potěšení z Kostariky

Obj. číslo: 85714

Milovníci kávy mají u této limitované edice na výběr a mohou se těšit na zrnkovou kávu k přípravě filtrované kávy i na espresso v našich kapslích Cafissimo.

O výjimečný chuťový zážitek se postará něžný nádech medového melounu a jemný ovocný charakter – a to v každém šálku.

Káva z této řady se pěstuje udržitelně v souladu s certifikací a pochází výlučně z farem, které nesou certifikovanou pečeť™.

Bližší informace o Rainforest Alliance naleznete zde: www.rainforest-alliance.org

Kostarika – země mnoha tváří mezi Pacifikem a Karibikem

Mnoha sopkami obklopený horský deštný les, fascinující rozmanitost fauny a flory a živá kultura ovlivněná hudbou a tancem: Vítejte na Kostarice!

Malebná země ohromí nejen svou zvláštní polohou mezi dvěma oceány, ale lokálním farmářům nabízí ty nejlepší podmínky pro pěstování jedné z nejvybranějších káv světa. Především oblast Tarrazú je známá svou úrodnou půdou a svým výškovým klimatem ideálním pro tu nejlepší kávu.

Zvláštní úprava pro zcela jedinečnou kávu: Honey Processing

Pro nezaměnitelnou chuť se kávová zrnka naší nové kávové speciality zpracovávají speciální a náročnou úpravou: metodou Honey Processing.

Při tomto časově náročném zpracování se ze sklizených kávových třešní okolní dužina odstraní pouze zčásti. Zatímco se káva rozloží na kostarické slunce, aby vyschla, natáhne se sladkost zbylé dužiny do zrnek a propůjčí jim svou nezaměnitelnou, jemně ovocnou chuť.

Rainforest Alliance

Jistě jste si již při nákupu někdy všimli zelené žáby Rainforest Alliance, co ale vlastně symbolizuje?

Rainforest Alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje udržitelné obdělávání zemědělských ploch. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny.

U našich kávových produktů se zelenou žábou si můžete být jistí, že byly vyrobeny ekologickým a společensky odpovědným způsobem.

Další důležitý krok ke 100% udržitelnosti u společnosti Tchibo. Jsme na cestě – pojďte s námi.

Grand Classé

Aby naši odborníci na kávu objevili neobyčejná kávová zrnka pro přípravu Cafissimo Grand Classé, jsou stále na cestách po celém světě. Pouze arabica, která se vyznačuje svým původem ve speciálních oblastech, speciálními pěstitelskými metodami nebo jedinečným zpracováním, přichází pro tuto speciální kávu v úvahu. Jelikož si vybíráme výlučně farmy nebo malá družstva té nejvyšší kvality, je Grand Classé k dispozici pouze v omezeném množství. Stejně jako pro všechny ostatní kapsle Cafissimo používáme pro naše Grand Classé 100% udržitelně pěstovanou kávu.

Detaily produktu:
mletá pražená káva

Baleno v ochranné atmosféře.
Skladujte v chladu, suchu a na tmavém místě.

Tchibo GmbH
Überseering 18
22297 Hamburg

Cafissimo. Všechny kávy a čaje z udržitelného zemědělství

Pro naše kapsle Cafissimo používáme výlučně kávu a čaje z udržitelného zemědělství. Tak si vychutnáte nejen prvotřídní kvalitu pouhým stiskem tlačítka, ale přispějete také k ochraně přírody a ke zlepšení životních podmínek zemědělců.

Společně s našimi partnerskými organizacemi pomáháme podporovat ekologické a společensky odpovědné metody pěstování, chránit životní prostředí a uchovat nedotčený životní prostor. Pouze tak Vám můžeme nabízet nejvyšší kvalitu kávy a čaje – dnes i zítra.

Jsme na cestě udržitelnosti – přidejte se k nám.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

85714

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.