×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Grand Classé Caffè Crema Márcala Honduras – 10 kapslí
Bohužel vyprodáno

Grand Classé Caffè Crema Márcala Honduras – 10 kapslí

109 Kč Kč/100g: 136,25 vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Kvalitní caffè crema s vyváženým aroma
  • V nejlepší kvalitě Grand Classé
  • S certifikátem Rainforest Alliance
  • Limitovaná edice: pouze na krátkou dobu

Jedinečná chuť z kolébky kávy Hondurasu

Obj. číslo: 89023

Když se každý rok sklízí vyhledávané kávové třešně, mají již za sebou dlouhý proces zrání. Nicméně čekání se vyplatí: Vaše patro si vychutná vyvážené aroma a jemné nuance nugátu. V jaké podobě si vychutnáte naši kávovou specialitu Márcala – jako espresso nebo caffè crema v našich kapslích Cafissimo nebo jako překapávanou zrnkovou kávu – to už ponecháme na Vás.

Honduras – země hlubokých vod

Mezi Pacifikem a Karibikem se na 2 288 kilometrech rozpíná země, která za své jméno vděčí španělskému slovu pro hloubku, „hondura“: Honduras. Téměř polovinu fascinujícího státu ve Střední Americe pokrývá největší souvislý deštný prales na světě. Z toho těží také region Márcala, domov naší nové limitované edice. Je známý svými kávovými plantážemi a díky optimální poloze na jihozápadě země nabízí vynikající podmínky pro pěstování.

Rainforest Alliance

Jistě jste si již při nákupu někdy všimli zelené žáby Rainforest Alliance, co ale vlastně symbolizuje?

Rainforest Alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje udržitelné obdělávání zemědělských ploch. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny.

U našich kávových produktů se zelenou žábou si můžete být jistí, že byly vyrobeny ekologickým a společensky odpovědným způsobem.

Další důležitý krok ke 100% udržitelnosti u společnosti Tchibo. Jsme na cestě – pojďte s námi.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

89023

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.