×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde – 80 kapslí
Bohužel vyprodáno

Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde – 80 kapslí

739 Kč Kč/100g: 123,17 vč. DPH
  • Dostupnost: Již rozebráno
  • Doručení: Doručení prostřednictvím přepravní společnosti
  • Luxusní caffè crema: sametově jemná vůně s nádechem vanilky
  • V nejvyšší kvalitě řady Grand Classé
  • Standard Rainforest Alliance Certified™
  • K dispozici také jako raritní caffè crema

Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde – 80 kapslí

Obj. číslo: 71862

Fazenda Rio Verde: S 21° 56′ 09″ / W 45° 10′ 28″ – to jsou souřadnice farmy Rio Verde, kterou před více než 100 lety založil Antenor Gomes de Salles.
Tady na sluncem zalitých horských svazích brazilského pohoří Serra da Mantiqueira rostou malé žluté plody kávovníku, ze kterých je sestavena naše káva Grand Classé Caffè Crema Fazenda Rio Verde.
Jílovitá půda, časté srážky a velké množství hodin slunečního svitu jsou ideální předpoklady pro pěstování této výjimečné kávy, která byla pečlivě vybrána experty společnosti Tchibo.

Vychutnejte si sametově jemnou vůni této ušlechtilé caffè crema s nádechem vanilky a nechte se okouzlit naší kávou Grand Classé Fazenda Rio Verde.

Informace o výrobku:
Pražená káva mletá
Obsah: 80 kapslí à 7,5 g = 600 g
Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Cafissimo Grand Classé:

Limitované edice pečlivě vybrané kávy – vytvořené exkluzivně pro Cafissimo. Káva Grand Classé pro kávovary Cafissimo je sestavována našimi experty, kteří cestují po celém světě, aby objevili jedinečná kávová zrnka špičkové kvality. Pro výrobu těchto výjimečných káv přichází v úvahu pouze Arabica výjimečného původu ze zvláštních regionů, pěstovaná speciálními metodami nebo zpracovávaná unikátním způsobem. Protože cíleně vyhledáváme pouze farmy nebo malá pěstitelská družstva nejvyšší kvality, je káva Grand Classé k dispozici jen v omezeném množství.

Stejně jako pro všechny ostatní kapsle Cafissimo je při přípravě kávy řady Grand Classé používána výhradně káva vypěstovaná trvale udržitelným způsobem. Výsledkem takového nasazení a úsilí jsou vždy zcela výjimečné espresso, caffè crema a překapávaná káva – Cafissimo Grand Classé.

Cafissimo – veškerá káva z trvale udržitelné zemědělské produkce:

Při výrobě našich hermeticky uzavřených kapslí Cafissimo používáme výhradně kávu a čaj z trvale udržitelné zemědělské produkce. Stisknutím tlačítka si tak nejen můžete připravit nápoj prvotřídní kvality, ale také významně přispíváte k ochraně přírody a ke zlepšení životních podmínek pěstitelů kávy.
Společně s našimi partnerskými organizacemi pomáháme podporovat ekologické a sociálně únosné pěstitelské metody, chránit klima a udržovat životní prostředí neporušené. Jen tak Vám můžeme nabízet kávu a čaj prémiové kvality – dnes a také zítra. Jsme na cestě – pojďte s námi.

Rainforest Alliance

Jistě jste si již při nákupu někdy všimli zelené žáby Rainforest Alliance, co ale vlastně symbolizuje?

Rainforest Alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, jako je fauna a flóra, a podporuje udržitelné obdělávání zemědělských ploch. K tomu patří také přiměřené životní a pracovní podmínky pro pěstitele kávy a jejich rodiny.

U našich kávových produktů se zelenou žábou si můžete být jistí, že byly vyrobeny ekologickým a společensky odpovědným způsobem.

Další důležitý krok ke 100% udržitelnosti u společnosti Tchibo. Jsme na cestě – pojďte s námi.

Objednávka a dodání

Obj. číslo:

71862

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Obchod Tchibo

Naše služby

Nákup bez rizika Možnost vrácení zboží do jednoho měsíce
Přepravní náklady
Doručení prostřednictvím Geis Rychle a jednoduše: Geis doručí malý nábytek a zařízení přímo k vašim dveřím.
Cena ve Věrnostních zrnkách Svá Věrnostní zrnka můžete pohodlně vyměnit za atraktivní prémie – pohodlně v internetovém obchodě nebo v kamenných obchodech Tchibo.
Jsme tu pro Vás. Telefon 800 900 826


Vrácení zboží Samozřejmě se může někdy stát, že se Vám výrobek nebude líbit nebo Vám nebude sedět. Dodané zboží můžete do 30 dnů vrátit zpět.