Schließen

Od povlečení až po pyžamo

Květinové vzory do ložnice

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Ustláno v květinách

Povlečení, pyžama a květované doplňky

Biobavlna

Přirozený, kvalitní spánek

Bavlna používaná k výrobě spousty našeho povlečení pochází z ekologické produkce. To znamená, že se při pěstování rostlin používají výhradně přírodní prostředky. To přispívá k úsporám vody, zachování půdy a k ochraně lidí a životního prostředí. Certifikát GOTS (Global Organic Textile Standard) znamená, že v rámci celého výrobního řetězce daného produktu se navíc dodržovala i přísná sociální kritéria.
Cotton made in Africa

Spravedlivé zacházení

Cotton made in Africa je iniciativa zaměřená na podporu drobných pěstitelů bavlny v subsaharské Africe: farmáři se v kurzech učí, jak pěstovat bavlnu efektivně a ekologicky a jak dosáhnout vysoké sklizně. Díky tomu jsou schopni vlastními silami zlepšit situaci celé své rodiny.
 
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
  

Příjemný spánek na cestách

Spací pytel je už věcí minulosti. S touto stylovou cestovní sadou lůžkovin budete mít polštář a přikrývku vždy po ruce. Skvělým praktickým detailem je úložný sáček, který pomůže uchovat lůžkoviny čisté i během cest.
Prohlédnout si sadu lůžkovin
 

Odkud se berou květinové motivy?

Od náčrtu až po oblíbené povlečení: nové povlečení od Tchibo zdobí krásné květinové motivy, vymyšlené a ručně nakreslené našimi návrháři.
Dříve než může naše nové povlečení zkrášlit vaši ložnici, musejí naši návrháři vymyslet nové motivy a zhotovit akvarelové skici.
Příprava na výrobu: květinové motivy se zpracují na počítači a neustále se zdokonalují a vylepšují, dokud výsledek neodpovídá představám.

Krásně ustláno

Přikrývky a polštáře

Dokonalý komfort spánku

od irisette®

Značka irisette® nabízí „kompetenci ve věcech vašeho spánku“ – to zahrnuje používání kvalitních materiálů, trvalou kontrolu kvality použitých materiálů a hotových výrobků, šetrné zacházení s přírodními zdroji a přísné dodržování bezpečnostních, zdravotních a ekologických aspektů.

Ponořte se do moře květin

Pestré textilie do koupelny

Rozkvetlá domácnost

Nábytek a bytové dekorace

Jarní nálada

Nové looky na příjemné dny

Pro milovníky zahradničení

Kvetoucí nádhera na zahradu a terasu

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s označením Cotton made in Africa (CmiA) nese logo GUT GEMACHT, neboť podporuje trvale udržitelné pěstování bavlny v Africe. Iniciativa CmiA tam spolupracuje s přibližně 670.000 pěstiteli bavlny a nabízí tak pomoc zhruba 5,3 milionům lidí (včetně rodinných příslušníků), aby si sami zlepšili svůj život.

POMOC DÍKY OBCHODU
Sociální spravedlnost, vyšší příjmy pro rodiny a ochrana životního prostředí – to jsou naše cíle. Farmáři mají možnost navštěvovat kurzy, kde se učí, jak pěstovat bavlnu efektivně a ekologicky. Díky vyšším výnosům při sklizních a rostoucím příjmům mohou vlastním přičiněním zlepšit životní podmínky pro sebe a své rodiny, a to bez jakékoliv další pomoci zvěnčí. Čím více se této bavlny koupí, tím lépe, protože licenční poplatky, které za ně firmy platí, se investují přímo v místě původu bavlny (například do škol). Takže, Vy si nakoupíte příjemnou módu a zároveň dáváte ostatním šanci na lepší budoucnost.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.
Logo GUT GEMACHT nesou také naše produkty z papíru certifikovaného podle FSC® (Forest Stewardship Council®), protože k jeho výrobě se používá dřevo z odpovědně obhospodařovaných lesů.

S OHLEDEM NA BUDOUCNOST
Přísné standardy FSC® zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Rozhodnete-li se pro koupi produktu z papíru certifikovaného podle FSC®, podpoříte zachování všech důležitých funkcí našich lesů. Můžete se také spolehnout na to, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že tito pracovníci pracují za bezpečných pracovních podmínek. Objevte skvělé výrobky vyrobené s láskou k přírodě.