×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Ergometr pro domácí trénink

Ergometr pro domácí trénink

Kontrolovaný trénink řízený počítačem – v pohodlí domova. Široké spektrum cvičení díky vysoce kvalitnímu magnetickému brzdnému systému s brzdným odporem nastavitelným na 24 hodnot. Setrvačná hmota cca 8 kg pro rovnoměrný a klidný pohyb při nízké i vysoké zátěži. Paměťová funkce pro čtyři osoby. 12 uložených tréninkových programů, jeden tréninkový program, který si může uživatel naprogramovat podle svých představ, jeden tréninkový program s nastavenou cílovou srdeční frekvencí a jeden výkonnostní program nezávislý na počtu otáček v rozmezí 10 až 350 wattů – možnost nastavení v krocích po 5 wattech pro přesnou kontrolu výkonu. Včetně hrudního pásu.
7 490 Kč
7 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.