Schließen
Epilátor Silk'n®-Infinity™

Epilátor Silk'n®-Infinity™

Komfortní, efektivní a časově úsporný Se 400.000 světelnými impulsy a účinnou plochou cca 3 cm² je model Silk'n®-Infinity™ nejrychlejším epilátorem na domácí použití na celém světě: Aplikace na celé tělo Vám zabere méně než 20 minut. Infinity lze používat na všechny partie těla a na obličej. Díky Bluetooth® je možné plánování ošetření pomocí bezplatné uživatelské aplikace, která je k dispozici ke stažení pro systém Android a iOS. Inovativní technologie eHPL™ Epilátor Silk'n®-Infinity™ využívá eHPL™ – inovativní technologii, která kombinuje galvanickou a optickou energii. Během ošetření jsou před epilací samotnou nejdříve otevřeny póry, což zaručuje obzvlášť efektivní výsledek a redukci růstu chloupků až o 92 %. Jednoduché a bezpečné používání Ruční přístroj s pěti stupni je díky patentovanému senzoru rozpoznání barvy pleti velmi bezpečný a je vhodný také na tmavší typy pokožky. Rychlost je nastavitelná: od jednoho impulsu za sekundu až po jeden impuls každé dvě sekundy. Včetně boxu s dezinfekcí Hygienické používání přístroje více osobami umožňuje box s dezinfekcí, který je součástí balení.
5 990 Kč
5 990
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 12/2018  Wellness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty