×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Epilátor Silk’n Infinity

Epilátor Silk’n Infinity

Je pohodlný a šetří čas S 300.000 světelnými impulzy a ošetřovanou plochou 3 cm² je model Silk’n Infinity nejrychlejším domácím epilátorem na světě! Přístroj pracuje s novou technologií eHPL, při které dochází ke kombinaci galvanické a optické energie – pro trvalé odstranění chloupků. Chloupky mohou být odstraňovány v zóně bikin, v obličeji a na všech hůře dostupných místech. Díky Bluetooth® je možné připojení k aplikaci pro individuální plánování odstraňování chloupků. Jednoduché, bezpečné a bezbolestné používání Praktický přístroj je díky patentovanému senzoru pro rozpoznávání barvy pokožky neobyčejně bezpečný a tím pádem vhodný i pro tmavší typy pleti. Také uživatelé se světlými chloupky mohou přístroj používat. Intenzitu světelných impulzů lze nastavit Intenzitu světelných impulzů lze nastavit: z 1x za 0,9 sekundy až na 1x za každou druhou sekundu – dokonce na nejvyšší stupeň. Malý a lehký – ideální na cesty Přístroj je neobyčejně malý a lehký, a lze ho tak bez problému brát s sebou na cesty. Náhradní kartuše nejsou třeba.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.