×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Elektrický čisticí kartáček

Elektrický čisticí kartáček

Princip tohoto čisticího kartáčku připomíná elektrický zubní kartáček: i tento kartáček má rukojeť s povrchem softgrip zajišťujícím dobré držení a výměnné nástavce kmitají rychlostí 8.000 pohybů za minutu. S tímto kartáčkem rychle, efektivně a důkladně odstraníte i zašlou špínu. Kartáček je ideální na spáry a těžko dostupná místa. S vyměnitelnými nástavci 3 nástavce na velkoplošné čištění 1 kuželovitý kartáčový nástavec na spáry a těžko dostupná místa 1 nástavec se 4 různými podložkami na různé povrchy


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.