Schließen

Eko móda pro malé děti

Vyrobeno s láskou k přírodě

We care for you

Trvale udržitelná móda pro miminka a malé děti

Skvělé vyhlídky pro všechny, kdo chtějí svá miminka a malé děti vybavit férovou módou, která dlouho vydrží: Pod novým logem „We care for you“ u nás najdete v budoucnu online dětské oblečení vyrobené za sociálně i ekologicky udržitelných podmínek a pravidelně budete objevovat další sezonní modely!

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Nejmenší jsou nejdůležitější

Odpovědně vyrobená móda pro miminka

Trvalá udržitelnost roste s námi!

Pyžama s extra dlouhými lemy k ohrnutí, kalhoty s ohrnovacím pasem, nastavitelné šle a mnohem víc: Protože naši nejmenší rostou tak rychle, přišli jsme na leccos, díky čemu jim bude oblečení déle sedět. Protože čím déle se oblečení nosí, tím méně se ho musí kupovat. To šetří peníze i surovinové zdroje.

Odolné kousky, které mohou dědit kluci po holkách i obráceně

U mnoha našich modelů jsme vědomě zvolili genderově neutrální střihy a barvy. Díky tomu tyto kvalitně zpracované kousky zůstanou v rodině ještě déle a mohou se vesele předávat dál: mohou je zdědit holky stejně dobře jako kluci.

Veselé módní kombinace

Trvale udržitelná móda a prádlo pro malé děti

Trvalá udržitelnost v Tchibo

Tři fakta o recyklaci v Tchibo

69 x kolem Země

by v přepočtu mohlo jet auto, než by vyprodukovalo skleníkové plyny*, které se nám podařilo nevyprodukovat v roce 2019 díky používání recyklovaných textilních vláken. *Údaje pro výpočet: 6 817 kg produkce CO2 při jednom objetí Země

472 tun skleníkových plynů

se nám v roce 2019 podařilo nevyprodukovat díky výrobě textilních produktů z recyklovaných PET láhví a textilních odpadů. Zdroj: textileechange.org

Více než 99 %

krabic, ve kterých se posílají výrobky, je vyrobeno z recyklovaného materiálu. Důležitý příspěvek k větší trvalé udržitelnosti v zásilkovém obchodě.

V suchu i v dešti?

Když máte evoPel®, může další déšť klidně přijít! Tato ekologická impregnace založená na bázi rostlinných semen je vyrobena bez použití palmového oleje a je biologicky odbouratelná. Z přírodních zdrojů tak vzniká odolný a zároveň poddajný materiál, který odpuzuje vodu, rychle schne, a navíc má dlouhou životnost.

Už dnes myslíme na zítřek

Na výrobu našeho zboží jsou PET láhve v inteligentním recyklačním procesu zpracovány na polyesterová vlákna. Tímto způsobem opakovaně využíváme cenné materiály, spotřebováváme méně surovin a vytváříme nové, kvalitní produkty.
Na výrobu tohoto produktu bylo zrecyklováno 30 PET láhví a nebylo tak vyprodukováno 1,3 kg CO2.*

*Zdroj: Vlastní výpočet podle textileexchange.org

Krásné věci do dětského pokoje

Nábytek, vybavení a hračky

 
  • Postel pro miminka a malé děti
Prvek z naší série nábytku v severském designu
9 990
Náhled
 
  • Komoda s přebalovacím pultem
Prvek z naší série nábytku v severském designu
8 990
Náhled
 
k dispozici malé množství kusů
  • Odkládací skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském designu
5 990
Náhled
 
  • Dětská šatní skříň
Prvek z naší série nábytku v severském designu
8 990
Náhled

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Zastáváme názor, že pokud znovu použijeme hodnotné suroviny, děláme dobrou věc, a vytváříme tak produkty, které právem nesou logo GUT GEMACHT. Proto recyklujeme suroviny, a šetříme tak jejich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITÍ
Když se rozhodnete pro výrobek z recyklovaného materiálu, přispějete tak velkou měrou ke konceptu udržitelného rozvoje. Může se tak výrazně snížit produkce škodlivých emisí a současně se šetří energií i surovinami. A kvalita zůstává stejná.