×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Dvířka s čipem

Dvířka s čipem

Je kočka ještě venku, nebo už je zase dávno zpátky doma? S těmito dvířky budete mít vždycky jistotu. Tato dvířka řízená čipem ukazují, zda se zvíře nachází uvnitř nebo venku, přičemž inovativní systém může uložit až 32 různých mikročipů podle ISO 11784 s až 15 číslicemi. Zvířata jsou identifikována podle implantovaného mikročipu nebo mikročipu integrovaného do obojku. Funkční dvířka pro psy a kočky k mnoha použitím Tato bateriově napájená dvířka jsou vybavena protivětrným systémem a čtyřcestným zavíráním s ukazatelem směru, který se dá nastavit jen na odchod, na vstup, na odchod a příchod nebo na zavřeno. Dvířka se dají vestavět nejen do domovních dveří, ale také do stěny nebo do okna.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.