×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Drátěnka s držákem

Drátěnka s držákem

Ulpělé nečistoty z nádobí bez povrchové úpravy dokáže odstranit drátěnka. Ta vyčistí pánve a hrnce neobyčejně důkladně. Tato praktická pomůcka má rukojeť, takže se drátěnka nemusí vůbec dostat do kontaktu s pokožkou. Drátěnku je na držák možné jednoduše nasunout také proto, abyste ji snadno zase našli nebo aby se usušila. Držák je vhodný pro všechny běžně prodejné drátěnky, dvě drátěnky z vláken z ušlechtilé oceli jsou součástí balení.
99 Kč
99 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.