Schließen
Dózy na svačinu

Dózy na svačiny pro děti – správná svačina vždy po ruce!

Ať už do školky, do školy, nebo na koupaliště: dózy na svačinu pro děti jsou ekologicky šetrnou, odolnou alternativou k hliníkové fólii a podobným materiálům. Můžete svým dětem jednoduše zabalit a dát na cestu svačinu, čerstvé ovoce, zeleninu nebo něco sladkého. Díky nejrůznějším tvarům, velikostem a designům určitě najdete v Tchibo vhodnou dózu na svačinu pro každou příležitost. Prohlédněte si naši nabídku hned teď!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce

Proč se vyplatí dóza na svačinu pro děti

Zvláště u dětí je velmi důležité dbát na správnou výživu: je potřeba vyhnout se příliš velkému množství cukru a namísto toho se soustředit na zdravé ovoce a zeleninu, čerstvě uvařená jídla a zdravé mlsání. Snídani připravujte dítěti sami – vy sami nejlépe víte, co by měla obsahovat. A také na školní výlet, delší jízdu vlakem nebo náročnější procházku má smysl vzít s sebou dózu se zdravou svačinou.

Dózy na svačinu pro děti: jak najít vhodnou velikost

Dóza by měla být co nejmenší, aby se přepravovaná přesnídávka v dóze nepřevracela a aby se dóza dobře vešla do školního batohu nebo dětského ruksaku. Sadu dóz na svačinu lze většinou ještě dále rozčlenit pomocí přihrádek – to umožní udržet například chléb s máslem a jablko odděleně. To, zda má být dóza kulatá nebo hranatá, je věcí osobního vkusu. Objednejte si dózu na svačinu pro své dítě online v Tchibo a využijte výhod kvalitních dóz z plastu bez BPA.

Kov, nebo plast – který materiál je vhodný na dózu na oběd?

Plast je velmi odolný materiál, který je nenáročný na údržbu a je velmi lehký, takže je obzvlášť vhodný pro děti. Pokud kladete důraz na pestrý design vhodný pro děti, zaručeně v Tchibo vhodnou dózu najdete. Dózy z ušlechtilé oceli jsou oproti tomu o něco choulostivější, ale zase mají delší životnost a z hlediska životního prostředí jsou udržitelnější. Většinou se zavírají pomocí praktického uzávěru. Tchibo nabízí online řadu nejrůznějších forem v různém designu.

Jak vybrat vhodnou dózu na svačinu pro děti

Společně s dózou na svačinu je obvykle dobré koupit i lahev na pití. Obzvlášť krásné jsou barevně sladěné sady lahve a dózy. Hezké jmenovky zajišťují, že dítě přinese zpět domů správnou dózu. Ať už potištěné nálepky, nebo dokonce vlastnoručně vyrobené etikety – fantazii se žádné meze nekladou. Náš tip: Dbejte na to, aby etikety byly voděodolné.

Dózy na svačinu pro děti: praktické a udržitelné!

V Tchibo neklademe důraz jen na kvalitní zboží. Prostřednictvím svého projektu GUT GEMACHT usilujeme o odpovědnou výrobu nejrůznějších výrobků. Také naše dózy na svačinu pro děti jsou důkazem udržitelnosti – dají se používat opakovaně.