×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Dóza na máslo s funkcí chlazení

Dóza na máslo s funkcí chlazení

Máslo si teď bude chladničku nosit s sebou: Tato dóza na máslo má chladicí polštářek přesně na míru, jednoduše se uloží do dna dózy – a máslo tak zůstává i mimo chladničku dlouho chladné a čerstvé. Dóza má poklop s praktickými zaklapovacími uzávěry, je vhodná na běžně prodejná 250g balení másla. Je vybavena stupnicí v krocích po 50 g, díky níž se máslo při pečení nebo vaření snadno porcuje. Příprava chladicího polštářku Chladicí polštářek uložte jednoduše zhruba na 2 hodiny do mrazničky s teplotou max. –18 °C, pak je připraven k použití. I ve zmrazeném stavu je polštářek ohebný a dá se tvarovat podle potřeby.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Seznámil jsem s důležitými informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje