Schließen
Doplňky

Vybavení pro děti – praktické a módní potřeby a doplňky

Ať už stylové čepice, nebo módní šátky: doplňky, které se dětem líbí, jsou obvykle ve veselých barvách, jsou vzdušné a roztomilé. Zatímco pro malé děti je důležitý především zábavný vzhled, rodiče vyžadují, aby tyto doplňky byly praktické. Objevte v Tchibo doplňky pro kluky i pro holčičky – doplňky, jejichž praktičnost potěší i rodiče: od roztomilých oboustranných čepiček přes bryndáčky se zvířecími motivy až po dětský kufr na kolečkách, který je vhodný jako příruční zavazadlo.
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
1

Perfektně vybaveni i na cestách!

Děti mají často poměrně přesnou představu o tom, co si chtějí vzít s sebou. Aby se našlo místo i na dózu na svačinu, lahev na pití a oblíbeného plyšáka, jsou často poptávány oblíbené dětské batohy a tašky do školy a pro volný čas. Tato dětská zavazadla se díky polstrovaným popruhům nastavitelným do délky pohodlně nosí a chrání citlivá záda dětí.

Doplňky pro všechna roční období

Na jaře a v létě ochrání citlivé dětské oči roztomilé sluneční brýle. Kloboučky a kšiltovky zase chrání hlavu před prudkým sluncem. Děti mají v oblibě větší klobouky proti slunci. Na podzim se mezi nepostradatelné dětské vybavení řadí heboučké čepice a hřejivé šátky či šály. Mezi zvlášť oblíbené u dětí patří ty, které jsou vyrobené z hebké bavlny nebo fleecu. Také pestré barvy a dětské motivy se postarají o to, že děti budou čepici a šálu rády nosit.

Správné kombinování dětských doplňků

Praktické řešení: Tchibo nabízí spoustu dětského vybavení v sadě, takže například můžete zakoupit čepici a šálu, které se k sobě hodí, nebo sluneční brýle a k nim vhodné pouzdro. V zásadě platí, že když necháte dítě, aby si samo vybralo kombinaci doplňků, podpoříte tím jeho spoluúčast na volbě a následně i akceptaci doplňků! Navíc tím posílíte sebevědomí dítěte. A když bude kombinace přece jen příliš divoká, můžete vždy dítě jemně navést správným směrem.

Doplňky pro děti: krásné dárky pro kluky a holčičky!

Ať už k narozeninám, velikonočním svátkům, nebo při nástupu do školy – v Tchibo najdete promyšlené a krásné nápady na dárky pro děti. Tyto dětské doplňky nabízejí perfektní rovnováhu mezi krásným designem a praktickou funkčností. A také rodiče budou raději, když namísto hračky bude dárkem šátek na krk nebo zbrusu nová dóza na svačinu!

Náš závazek v oblasti doplňků pro děti

V Tchibo nabízíme praktické a módní doplňky a vybavení pro děti, které módním designem a kvalitním zpracováním okouzlí jak děti, tak jejich rodiče. Ověřenou kvalitu našich výrobků prokazuje logo TCM, které znamená „Tchibo Certified Merchandise“. Při nákupu doplňků a vybavení pro děti dbejte také na logo „GUT GEMACHT“, které označuje výrobky z materiálů získaných z odpovědného hospodářství, jako je například biobavlna.