Schließen

Domácí kancelář

Nábytek a doplňky do Vaší pracovny

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Moderní styl

Přímočarý, strukturovaný a nadčasový. Světlé barvy a jasné tvary propůjčují tomuto stylu punc výjimečnosti.

Designový styl

Čistý, luxusní a multifunkční. S lesklými kovovými detaily a kvalitními povrchy vyzařuje tato designová klasika elegantní harmonii.

    
  
Bohužel vyprodáno
 
 
    
  
  
 
Bohužel vyprodáno
  
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
 
  
 
 

Severský styl

Přirozený, lehký a útulný. Světlé dřevo a jemné barvy jsou to, co dělá severský styl tak šaramantním.

 
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno
  
 
Bohužel vyprodáno
  • Vysoká skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
6 990
 
 
k dispozici malé množství kusů
 
Bohužel vyprodáno
 
  • Odkládací skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
6 490
Náhled
 
  • Televizní skříňka
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 990
Náhled
  
Bohužel vyprodáno
  • Polootevřený regál
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
4 990
 
 

Relaxace jako v byznys třídě

Tato elegantní lenoška je potažena jemnou strukturovanou látkou a zaoblenými stranami působí už na první pohled krásně měkce a útulně. Tento kus nábytku je pohovka, lenoška a postel pro hosty v jednom.
Prohlédnout si lenošku
 

Dobře sedět a lépe se soustředit na svou práci

Multifunkční židle a stoličky

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
Nábytek ze dřeva certifikované podle FSC® vnáší přirozenost do každého domova. Naše logo GUT GEMACHT zde znamená, že materiál použitý pro výrobu nábytku pochází výhradně z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Vy si pak můžete udržitelným způsobem zkrášlit Váš domov.
Logo GUT GEMACHT nesou také naše produkty z papíru certifikovaného podle FSC® (Forest Stewardship Council®), protože k jeho výrobě se používá dřevo z odpovědně obhospodařovaných lesů.

S OHLEDEM NA BUDOUCNOST
Přísné standardy FSC® zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Rozhodnete-li se pro koupi produktu z papíru certifikovaného podle FSC®, podpoříte zachování všech důležitých funkcí našich lesů. Můžete se také spolehnout na to, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že tito pracovníci pracují za bezpečných pracovních podmínek. Objevte skvělé výrobky vyrobené s láskou k přírodě.
Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, je tento produkt z regionálního a udržitelného lesního hospodářství GUT GEMACHT.

Přísné standardy v oblasti životního prostředí a krátké přepravní vzdálenosti zajišťují odpovědné a vůči klimatu přátelské lesní hospodářství. Můžete se tedy spolehnout, že biologická rozmanitost lesů je chráněna. Také se dbá na dodržování zákonů a na bezpečené pracovní podmínky lesníků. To představuje udržitelnost až do posledního detailu.