×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Digitální teploměr na víno

Digitální teploměr na víno

Kdo bílé víno s teplotou z chladničky nalije do skleničky, ochudí ho o mnohé z jeho charakteru, stejně tak jako červené víno ne nutně rozvine své plné aroma za pokojové teploty. Teplotu lze samozřejmě odhadnout přibližně – s tímto teploměrem na víno ji ale můžete zjistit jednoduše. Jednoduché použití Teploměr se může pomocí manžety zcela jednoduše upevnit na každou běžně prodejnou láhev, aniž by se musel dostat do přímého kontaktu s vínem. Stupnice pro měření teploty se pohybuje mezi 0 a +30 °C, dá se přepnout na Fahrenheity. Velký LC displej z ušlechtilé oceli se dá pohodlně číst a po 60 minutách se teploměr automaticky vypíná.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.