×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Digitální pero

Digitální pero

S tímto digitálním perem přenesete své rukou psané texty snadno a rychle do počítače. Snímač stačí upevnit jednoduše pomocí klipu na psací blok - a veškeré údaje si můžete následně pomocí USB kabelu přenést do počítače nebo notebooku. Uložené poznámky a nákresy se na obrazovce počítače nebo notebooku zobrazí v poměru 1:1. LC displej na peru zobrazuje stav, počet uložených poznámek a stav akumulátoru. Během připojení k počítači nebo notebooku je u pera k dispozici funkce myši a grafického tabletu. Do pera lze uložit až 100 stránek A4. S hliníkovým úložným boxem. Vhodné pro běžně prodejné náplně do propisek. Včetně softwaru k rozpoznávání rukopisu, softwaru k přenášení a zpracování nákresů, USB kabelu a akumulátoru. Systémové předpoklady: Windows XP/Vista, počítač s procesorem 1 GHz Pentium 3 nebo vyšší.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.