×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Digitální kuchyňská váha

Digitální kuchyňská váha

S touto kuchyňskou váhou můžete vážit přísady od 5 do 5 000 g neobyčejně přesně, rychle a snadno. Váha se ovládá intuitivně pomocí dotykového senzoru a hodnoty ukazuje na vlhkém, kruhovém LC displeji s modrým podsvícením. Funkční a šik Když jde o přesnost, záleží na každém gramu – a ten Vám také váha ukáže, jakmile přísadu položíte na kruhovou vážicí plochu z hygienického bezpečnostního skla odolného vůči poškrábání. Tato váha v kompaktním designu s retro šarmem má protiskluzové silikonové nožky, jednotky se nastavují určeným přepínačem. Váha je také vybavena funkcí dovažování, automatického vypínání a kontrolkou přetížení a stavu baterie. Technická specifikace Váží v g, ml, lb. oz., fl. oz. Snadné dovažování více surovin Automatické vypínání zhruba po 60 vteřinách Kontrolka přetížení a kontrolka stavu baterie


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.