×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Digitální kuchyňská váha

Digitální kuchyňská váha

Kuchyňská váha patří mezi věci, které mají při vaření a pečení pravidelné uplatnění. O to důležitější je jejich kvalita a funkčnost. Tato digitální kuchyňská váha si Vás získá svou skleněnou vážicí plochou, která je hygienická a odolná proti poškrábání, a svou skladností – lze ji uložit do skříňky, kde ji budete mít vždy po ruce, nebo ji pověsit za očko na stěnu. Váha díky protiskluzovým silikonovým nožkám stabilně stojí na pracovní ploše. Digitální váha – přesně na míru Tato digitální kuchyňská váha je přesně to pravé pro každého, kdo rád připravuje vybrané pokrmy: váha umožňuje přesné měření, váží po 1 g v rozmezí od 5 do 5 000 g a má velký, dobře osvětlený LC displej. Při přetížení se rozsvítí chybová kontrolka. Váha je samozřejmě opatřena praktickou funkcí dovažování. Lze přepínat mezi německými (g a ml) a anglickými (fl. oz., ib oz) jednotkami. Váha se po 60 sekundách automaticky vypíná – tento režim šetří baterii.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Seznámil jsem s důležitými informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje