×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Digitální kuchyňská váha

Digitální kuchyňská váha

Chcete-li zjistit přesnou hmotnost, je pro Vás tato digitální kuchyňská váha s extra plochým designem to pravé. Má velký osvětlený LC displej a umožňuje přesné odměřování s přesností na 1 gram. Maximální nosnost je 5.000 gramů. Váha má funkci dovažování a vážicí plocha ze skla je hygienická a odolná proti poškrábání. Stabilitu váhy zajišťují protiskluzové silikonové nožičky. Váha je vybavena systémem k zavěšení na stěnu pro prostorově nenáročné ukládání.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.