×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Digitální fotoaparát Sony Cyber-shot™ DSC-W650, červený

Digitální fotoaparát Sony Cyber-shot™ DSC-W650, červený

S velkým LC displejem a 4GB SD kartou. Funkce iAUTO automaticky přizpůsobí nastavení příslušné situaci. Optický stabilizátor obrazu SteadyShot vyrovnává drobné vibrace a chvění ruky a udržuje obraz ostrý. Technologie detekce obličeje dokáže zjistit až osm obličejů (kontrast, jas, barva). Funkce Smile-Shutter přímo volitelná: přístroj vyfotografuje, pokud se osoba v hledáčku usmívá. S funkcí retušování obrazu: doostření, maskování, oříznutí a korekce červených očí. Nainstalovaný software pro snadný přenos fotografií na počítač, abyste si snímky mohli prohlédnout a zpracovat. S integrovaným průvodcem s informacemi k obsluze fotoaparátu a dobře čitelné instrukce na obrazovce. S HD výstupem – k přehrávání fotografií a videí na HD televizoru. Kryt z kovu. Včetně úložné taštičky. Exkluzivně v Tchibo.
2 990 Kč
2 990
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.