×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Digitální budík řízený rádiovým signálem s ukazatelem teploty

Digitální budík řízený rádiovým signálem s ukazatelem teploty

Na tento kompaktní budík řízený rádiovým signálem, který zobrazuje hodiny ve 24hodinovém režimu včetně vteřin, se můžete spolehnout. Čas se nastavuje automaticky, automatický je také přechod z letního na zimní čas a opačně. Budík má velký LC displej, který se stisknutím tlačítka podsvítí bíle. Včetně teploměru a kalendáře Budík je samozřejmě vybaven také tlačítkem snooze pro odložení buzení a opakování alarmu, pokud je na vstávání přece jen trochu brzy. Kromě toho zobrazuje informace o kalendáři, datum a den v týdnu, digitální teploměr je také integrován – a když budík potřebuje vyměnit baterie, sám to včas oznámí.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.