×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Digitální budík řízený rádiovým signálem

Digitální budík řízený rádiovým signálem

Perfektní budík pro všechny, kdo nejsou skalními příznivci vstávání: Tento digitální model řízený rádiovým signálem budí díky tlačítku snooze pro odložení buzení a díky opakovanému buzení neobyčejně jemně. Abyste ovšem nezaspali, o to se postará alarm se vzrůstající hlasitostí, který se dá podle přání nastavit. Budík s chytrými funkcemi Tento digitální budík řízený rádiovým signálem má podsvícený LC displej s funkcí automatického stmívání, takže se ve tmě automaticky ztmaví. Displej zobrazuje hodiny, den v týdnu a čas buzení a dá se přepnout, aby ukazoval teplotu v interiéru. Nastavení hodin a přechod mezi letním a středoevropským časem probíhá automaticky.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.