Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce

Momentálně nejsou v nabídce žádné produkty z této kategorie. Zkuste to, prosím, později.

Nenašli jste, co hledáte?

Přihlašte se k našemu Newsletteru a vše se dozvíte jako první.
Více informací

Zde najdete aktuální výrobky Tchibo e-shopu:

Čemu byste měli věnovat pozornost při nákupu dětských batohů

Pokud se vydáte na výlet nebo na turistiku, měl by být dětský batoh co nejlehčí a měl by bezpečně sedět na zádech pomocí ramenních popruhů a hrudního pásku. V každodenním životě je rozhodující velikost – dovnitř by se měla vejít alespoň jedna kniha ve formátu DIN A4, náhradní oblečení, lahev s pitím a krabička se svačinou. Pozor: Velké batohy pro děti svádí ke zbytečnému přetěžování. Hmotnost batohu do školky přitom nesmí být vyšší než deset procent hmotnosti dítěte.

Důležité: batohy musí mít odpovídající kvalitu!

Od dětského batohu se obvykle hodně vyžaduje. Pak je dobré, když se můžete spolehnout na vysoce kvalitní zpracování, jaké je u Tchibo standardem. Dbáme na odolné materiály odpuzující vodu, ergonomicky tvarovaný design s promyšlenými kapsami, nastavitelné popruhy a snadno použitelné spojovací prvky. Důraz je kladen na pohodu a bezpečnost vašeho dítěte!

Hezký a přitom praktický? Ale samozřejmě!

V Tchibo sázíme na dokonalé zpracování a design vhodný pro děti. Skvělé batohy s potisky hrdinů komiksů jsou hitem těch nejmenších, stejně jako roztomilé zvířecí motivy nebo hravé vzory ve všech možných barvách. Holčičky a kluci mají nejraději batohy ve tvaru zvířete, například s roztomilýma kočičíma ušima z načechrané plyšové kožešiny. Dětské batohy s odrazkami navíc zvyšují bezpečnost za šera a ve tmě.

Co patří do dětského batohu?

Dětský batoh by měl být vždy zabalen co nejlehčeji. Proto byste měli upustit od příliš velkých lahví s pitím, těžkých knih nebo velkých svačinových balíků. Také příliš mnoho hraček nemá v batohu co dělat. Vysvětlete svému dítěti s mírným důrazem, že nemůže mít vždycky s sebou všechna oblíbená zvířata. Oproti tomu patří do batohu bezpodmínečně jméno a adresa dítěte i vaše telefonní číslo - ideálně pevně přišité, aby se nic nemohlo ztratit.

Náš závazek Tchibo – kvalita, která se vyplatí

Abyste mohli dát batoh svému dítěti s sebou každý den a vaše dítě z něj mohlo mít radost co nejdéle, necháváme dětské batohy průběžně kontrolovat nezávislými instituty. Tchibo pečeť TCM vám zaručuje osvědčenou kvalitu: náš výběr v online obchodě je synonymem materiálů bez škodlivých látek, promyšleného designu a jedinečných produktů, které jsou v této kvalitě pouze v Tchibo.