Schließen
Oblečení k vodě a na pláž pro děti

Oblečení k vodě a na pláž pro děti

Koupací plášť
Vnější strana z měkkého veluru – vnitřní strana ze savého froté
599 Kč 399 Kč Quickshop
Koupací plášť
Vnější strana z měkkého veluru – vnitřní strana ze savého froté
599 Kč 399 Kč Quickshop
Krátký neoprenový oblek
S ochranným faktorem 80 – testováno podle UV standardu 801
499 Kč Quickshop
Koupací šortky
S ozdobným pasem ve vrstveném vzhledu
299 Kč Quickshop
Oboustranné bikiny
S vláknem LYCRA® XTRA LIFE™: ještě odolnější vůči chloru a UV záření
349 Kč 249 Kč Quickshop
Froté šaty
Příjemné k pokožce díky vysokému podílu bavlny
499 Kč 399 Kč Quickshop
Plavky
S vláknem LYCRA® XTRA LIFE™: ještě odolnější vůči chloru a UV záření
349 Kč Quickshop
Krátký neoprenový oblek
S ochranným faktorem 80 – testováno podle UV standardu 801
499 Kč Quickshop
Koupací plášť
Příjemný na tělo díky vysokému podílu bavlny
399 Kč 299 Kč Quickshop
Dlouhý neoprenový oblek
S ochranným faktorem 80 – testováno podle UV standardu 801
649 Kč Quickshop

Oblečení k vodě a na pláž pro děti – pro bezstarostné dovádění na slunci

Rychle vklouznout do plavek a šup do nádherně chladivé vody: pro malé vodníky je výlet na koupaliště nebo dovolená u moře perfektní zábavou. Zatímco malé děti oceňují na svých plavkách hlavně roztomilý potisk a zajímavý dezén, rodiče zajímá zejména to, jak pomocí správných materiálů chránit citlivou pleť svých dětí před škodlivými vlivy okolního prostředí. Objevte v Tchibo dívčí oblečení k vodě s ochranou proti UV záření, rovněž pestré koupací šortky pro kluky a heboučké dětské koupací pláště. Poradíme Vám, nač byste si při výběru měli dát pozor.

Dětské oblečení k vodě a na pláž a hračky do vody: plavání a koupání je tak zábavné!

Oblečení k vodě a na pláž pro holčičky a pro kluky

Ať už je v plánu hraní na pláži, nebo cachtání v bazénu či na koupališti, jedno je jisté: se správným oblečením bude potěšení z vodních radovánek dvojnásobné. Vedle klasických jednodílných plavek pro holčičky a koupacích šortek pro kluky nabízíme také další důležitý kousek oblečení – dětský koupací plášť. Díky němu zůstane dítě po plavání a koupání příjemně v teple a měkoučké, hebké froté navíc osuší mokrou pokožku. Pro ty nejmenší jsou obzvlášť vhodné kojenecké plavky odpuzující vodu, které díky speciální hygienické ochraně udrží zadečky děťátek bezpečně v suchu.

Hračky do vody pro více zábavy

Ne všechny děti milují koupání ve vaně. Vy však máte možnost večerní koupání svému potomkovi zpříjemnit: s veselými, barevnými hračkami do vody vhodnými pro děti si mohou kojenci a batolata krásně vyhrát i ve vaně. Kačenky a další hračky do vody navíc mohou rozvíjet i smysl pro koncentraci. A Vaši nejmenší se přitom naučí nádherně si vychutnat večerní koupel.

Dětské oblečení s ochranou proti UV záření

Zářivé letní slunce má řadu předností: kromě toho, že zahřívá tělo, podporuje také dobrou náladu. Avšak UV záření, které je ve slunečních paprscích obsaženo, může mít negativní vliv na citlivou pleť kojenců a malých dětí. Mají-li být malé vodní víly a malí vodní dobrodruzi dobře chráněni proti škodlivým vlivům slunečních paprsků, je potřeba, aby oblečení pro kojence a malé děti bylo opatřeno ochranou proti UV záření, neboť tato speciální vrstva brání pronikání UV záření přes oblečení.

Dětské oblečení k vodě s regulovatelnou velikostí

Děti zejména během prvních let svého života rostou závratnou rychlostí. Takže je běžně potřeba kupovat každou chvíli nové kalhoty, trička či plavky. Zvlášť praktické jsou v těchto případech ty kousky oblečení, které padnou, i když dítě o něco poporoste. A například posuvná ramínka u vršku od bikin zajistí, že vršek bude možné podle potřeby průběžně přizpůsobit velikosti Vaší dcerky. Dětské koupací šortky se zase dodávají se stahovací šňůrkou v pase, s jejíž pomocí lze flexibilně regulovat šířku.

Na co je potřeba dát si pozor při nákupu dětského oblečení k vodě a na pláž

Kvalitní materiály

K tomu, aby si malí vodní skřítci mohli bezstarostně užívat vodních radovánek, je potřeba, aby oblečení k vodě a na pláž bylo vyrobeno z pružných materiálů, které poskytují dostatečnou volnost pohybu. Obzvlášť odolným a tvarově stabilním materiálem je lycra. Tento materiál je příjemný k pokožce, takže je ideální volbou pro citlivou pleť kojenců a batolat, a navíc velmi rychle schne. Vaše dítě tak bude lépe chráněno před prochladnutím – a plavky budou po vyprání zase rychle připraveny k opětovnému použití.

Dětské dezény

I ti nejmenší už mají často přesnou představu o tom, jak by měly jejich plavky vypadat. Zatímco malé vodní víly ocení pestré bikiny a plavky s roztomilými mašličkami, nabíráním, volánky a roztomilými motivy, hoši zase dávají přednost plavkám a koupacím šortkám v trochu divočejšímu stylu. Líbí se jim například vzory s motivem džungle, komiksové potisky a barvy, jako je zelená či modrá. Vhodně zvolený dětský dezén zajistí dokonalou zábavu dětí během vodních radovánek.

Náš příslib týkající se dětského oblečení k vodě a na pláž

Aby si děti mohly bezstarostně užívat koupání a plavání, nabízíme dětské oblečení k vodě a na pláž vyrobené z kvalitních materiálů a rovněž bezpečné hračky do vody, na které se můžete bez obav spolehnout. Znakem našich nároků na kvalitu je pečeť TCM (Tchibo Certified Merchandise). Tou se můžete řídit při online nákupu dětského oblečení k vodě a na pláž.