×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Designové rádio s CD přehrávačem

Designové rádio s CD přehrávačem

Toto designové rádio s CD přehrávačem má černé zrcadlové čelo a je ztělesněním ryzí elegance! Přes rozhraní Bluetooth® 2.1 se dá bezdrátově přehrávat hudba ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. Rádio je vybaveno UKV přijímačem a slot-in CD přehrávačem vhodným pro formát MP3. Pomocí multifunkčního ovládacího prvku je navigace menu hračkou. Podsvícení displeje se dá stmívat. Technické detaily 30 paměťových míst pro UKV stanice a automatické vyhledávání stanice S přenosem dat NFC™ Přednastavení ekvalizéru: klasika, pop, rock, jazz, standardní režim Protiskluzové gumové podložky Porty: 1 USB port pro přehrávání hudby, 1 USB port 5 V / 1 A pro napájení a 1 audio vstup s 3,5mm jackem


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Seznámil jsem s důležitými informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje