Schließen
Designové rádio s CD přehrávačem

Designové rádio s CD přehrávačem

Toto designové rádio s CD přehrávačem má černé zrcadlové čelo a je ztělesněním ryzí elegance! Přes rozhraní Bluetooth® 2.1 se dá bezdrátově přehrávat hudba ze smartphonu, tabletu nebo notebooku. Rádio je vybaveno UKV přijímačem a slot-in CD přehrávačem vhodným pro formát MP3. Pomocí multifunkčního ovládacího prvku je navigace menu hračkou. Podsvícení displeje se dá stmívat. Technické detaily 30 paměťových míst pro UKV stanice a automatické vyhledávání stanice S přenosem dat NFC™ Přednastavení ekvalizéru: klasika, pop, rock, jazz, standardní režim Protiskluzové gumové podložky Porty: 1 USB port pro přehrávání hudby, 1 USB port 5 V / 1 A pro napájení a 1 audio vstup s 3,5mm jackem
2 490 Kč
2 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Reproduktor Bluetooth® se světelnými efekty

Vhodný pro všechny přehrávací zařízení s funkcí Bluetooth® – příjem až do 10 metrů
499 Kč 399 Kč Quickshop