×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Dekorační hvězda s LED

Dekorační hvězda s LED

Tato hvězda dodá každé vánoční výzdobě moderní akcent. Hvězdu se zavěšovacím prvkem lze buď pověsit na zeď, nebo opřít o stěnu. Pěticípá hvězda s 80 LED vydávajícími teplé bílé světlo se v každém případě postará o náladové osvětlení, a navíc díky stabilnímu, stříbrně lakovanému rámu také skvěle vypadá. S funkcí časovače Hvězda je vybavena funkcí časovače, která světlo po cca 6 hodinách automaticky vypne a po dalších 18 hodinách opět automaticky zapne.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.