×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Dámské zahradnické nůžky

Dámské zahradnické nůžky

Lehce stříhají mladé dřevo a květiny Tyto zahradnické nůžky jsou neobyčejně praktické a jsou vhodné i pro menší, např. dámské ruce. Hodí se stejně pro praváky jako leváky. Díky čepelím z kvalitní oceli jde stříhání mladého zeleného dřeva a květin od ruky neobyčejně lehce. Povrchová úprava Teflon® chrání čepele před rezavěním. Komfortní a bezpečná manipulace Rukojeti těchto zahradnických nůžek jsou ergonomicky tvarované a opláštěné protiskluzovým materiálem softgrip. Čepele jsou proti nechtěnému otevření jištěné bezpečnostní pojistkou, která se ovládá jednou rukou. Šroubkem se nůžky nastaví podle potřeby.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.