Schließen
Cyklotrenažér „speed bike“

Cyklotrenažér „speed bike“

S brzdovým systémem Power. Odolný ocelový rám s cca 18 kg těžkým setrvačníkem. Polohovatelná řídítka s měřením tepové frekvence – nastavení do výšky pro silniční kolo nebo kolo na triatlon. Komfortní sportovní sedlo s ergonomicky nastavitelnou polohou posedu – sedlo polohovatelné horizontálně i vertikálně. Kliky s kovovými pedály a klipsnami pro optimální kontakt nohou a dobrý přenos sil. Plynulé nastavení zátěže – optimální stimulace vysoké frekvence jako např. při sprintu. Tréninkový počítač zobrazuje tréninkový čas, celkovou vzdálenost a rychlost, tepovou frekvenci a spotřebu kalorií. Včetně držáku na láhev. Snadné přemístění díky integrovaným kolečkům.
7 490 Kč
7 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.