Schließen
Cyklistická přilba in-mold

Cyklistická přilba in-mold

Bezpečná, perfektně padne Přilby představují při jízdě na kole bezpečnostní bonus! Rozhodující přitom je, jak přilba padne. Pásek přilby se plynule nastavuje otočným kolečkem a perfektně se tak přizpůsobí obvodu hlavy, aby přilba dokonale seděla. Nastavit se dá i pásek přes bradu, zapíná se praktickou zaklapávací sponou. Odnímatelné světlo s LED Abyste byli za tmy lépe vidět, je přilba vybavena nastavitelným a odnímatelným světlem s LED. Světlo se šesti LED disponuje třemi typy svícení: trvalé svícení, blikání a rotující světlo. Maximální pohodlí Pásek přilby a pásek přes bradu jsou měkce polstrované a zajišťují maximální pohodlí. I vnitřní strana přilby je vybavena polstrováním, to se dá vyjmout a vyprat. Konstrukce in-mold Cyklistické přilby in-mold poskytují lepší ochranu než bodově slepené přilby. Přilba je díky tomu neobyčejně lehká a odolná proti nárazu. Funkční detaily Vnější skořepina přilby je vyrobena z polykarbonátu Micro Shell odolného proti nárazu. Dvanáct větracích otvorů zaručuje optimální cirkulaci vzduchu, přední otvory jsou vybavené síťkou proti hmyzu. Přilba má odnímatelný štítek proti slunci.
599 Kč
599
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty