Schließen

Cyklistická helma in-mold, černá

349
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Vnější skořepina z ultratenkého polykarbonátu odolného proti rozbití
  • Světlo s LED se třemi nastaveními: trvalé svícení, blikání a běžící světlo

Cyklistická helma in-mold, černá

Obj. číslo 62890
Tato cyklistická helma in-mold byla nejen vyvinuta speciálním postupem, ale navíc má vnější skořepinu z ultratenkého polykarbonátu odolného proti rozbití.

Skutečně pohodlná helma

Větrací otvory zajišťují optimální cirkulaci vzduchu. Přední otvory helmy jsou dokonce vybavené síťkou proti hmyzu. Díky měkkému polstrování pásku, řemínku přes bradu a vnitřní strany helma velmi pohodlně sedí. V případě potřeby je polstrování možné vyjmout a vyprat. A odepínací je také štítek proti slunci.

Bezpečnost zaručena

U této cyklistické helmy se dá pásek pomocí otočného kolečka plynule nastavit, díky tomu helma perfektně sedí. A díky odepínacímu světlu se šesti LED je ještě bezpečnější. LED se dají nastavit třemi způsoby: na trvalé svícení, blikání nebo běžící světlo. Baterie jsou součástí balení.

Barva:

Černá

Rozměry:

Velikost S/M: pro obvod hlavy zhruba 54–60 cm
Velikost L/XL: pro obvod hlavy zhruba 59–65 cm

Stáhnout další informace o výrobku

Metoda in-mold je speciální vstřikové lití. Vnější skořepina helmy je při tomto postupu ostřikována tvrdou pěnou, díky čemuž se vnější skořepina spojí s vnitřní skořepinou z tvrdé pěny. Vzniká tak nerozdělitelné spojení, díky kterému je helma pevnější, odolná proti teplu a má delší životnost.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Obj. číslo:

62890

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu