×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Chytrý náramek Activity Tracker s Bluetooth a měřičem pulzu

Chytrý náramek Activity Tracker s Bluetooth® a měřičem pulzu

S chytrým náramkem Activity Tracker s integrovaným měřičem pulzu budete mít přehled o svých sportovních aktivitách a rovněž o svých cílech a pokroku. Tento náramek funguje jako motivační prostředek a trenér současně – a navíc shromažďuje všechna data a údaje Technické detaily Měření srdeční frekvence přímo na zápěstí Zobrazení příchozích hovorů a textových zpráv Nepřetržité měření aktivit – 24/7 Dotykové tlačítko Režim spánku: zaznamenává pohybové aktivity během spánku a dobu trvání spánku Integrovaný alarm proti ztrátě a vyhledávač mobilních telefonů Snadný a rychlý přenos dat přes Bluetooth® – dosah Bluetooth® min. 10 m Bezplatná aplikace k dostání na iTunes nebo Google Play Režim aktivit: počet kroků, ušlou nebo uběhlou vzdálenost, spotřebované kalorie a dosažení denního cíle pohybu v % Diagram pro zobrazení průměrných hodnot srdeční frekvence Vytvoření křivek průběhu pro různé intervaly Zobrazení ve formě grafu Připomínka aktivit Nastavitelný vibrační alarm Automatická synchronizace spánkových a denních aktivit Display OLED se zobrazením denních aktivit 15denní paměťová funkce Kompatibilní s iOS 7.0 a Android 4.3 nebo vyššími a od Bluetooth® 4.0 Rozsah měření kroků: 0–999 999 kroků Rozsah měření kalorií: 0–999 999 kcal Vysoce citlivý pohybový senzor pro přesné měření aktivit: reaguje pouze na skutečné kroky Výdrž akumulátoru až 2 týdny


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.