×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Chladicí box do auta XXL

Chladicí box do auta XXL

Chladicí box do auta s vnitřním ventilátorem – rychlé chlazení V tomto chladicím boxu zůstanou snacky a nápoje dlouho chladné a čerstvé, box chladí do teploty maximálně 17 °C pod úrovní okolní teploty. Skvěle tak poslouží třeba na dovolené v kempu, na cestách nebo při nakupování. Přídavný vnitřní ventilátor zajistí rychlé a rovnoměrné chlazení. Prostorný chladicí box Do tohoto prostorného kempingového chladicího boxu s celkovým objemem 24 litrů se bez problémů postaví dokonce i 1,5litrové láhve. Víko je vybaveno extra přihrádkou, do které se dá uložit 12V a 230V zástrčka a kabel. Víko se dá zajistit otevřené i při přenášení. Nepropustná guma ve víku zabraňuje tvorbě kondenzované vody. Optimální fixace v autě Chladicí box se dá v autě optimálně zafixovat: Tři vodicí prvky zabraňují posouvání chlazených potravin a drží chladicí box ve správné poloze. Snadná obsluha Tento termoelektrický chladicí box má připojení 12 V DC a 230 V AC a snadno se obsluhuje. Musí být pouze spojen s autozapalovačem a už se obsah chladí. Technické detaily Energetická třída A++ Chlazení do max. 17 °C pod okolní teplotou Přepínač eco/min/max umožňuje úsporu energie až 70 % v 230V modu


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.