Schließen

Cestovní výbava a doplňky

Kufry, doplňky a bezpečnostní řešení

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Ideální kufr na každou cestu

Sada kufrů z tvrdé skořepiny

Který kufr je vhodný pro mne?

Na cestu vlakem, krátkou dovolenou a prázdninové cesty se hodí různé typy kufrů. Tady je přehled jejich výhod.

Textilní kufry

 • Neobyčejně lehké díky polyesterové tkanině
 • Další úložný prostor ve vnějších kapsách
 • Větší prostor díky elastickému materiálu
 • Perfektně se hodí na cesty vlakem a autem

Hybridní kufry

 • Kombinace plastu a textilní tkaniny
 • Díky tomu jsou neobyčejně lehké a stabilní
 • Větší prostor díky elastičnosti zipů
 • Hodí se na všechny typy cest

Skořepinové kufry

 • Velmi odolné díky tvrdé plastové skořepině
 • Obsah je dobře chráněn proti dešti
 • Optimální ochrana obsahu i proti dalším vlivům
 • Dobře se hodí na všechny typy cest

Kufr z tvrdé skořepiny – perfektní na cestování letadlem

Odolný, s dlouhou životností

Hybridní kufr – tvrdá skořepina, měkké jádro

Flexibilní objem rozšiřitelný až o 30 %

Textilní kufr – lehkost cestování

Lehký jako peříčko díky hmotnosti 2,8 kg

Může s Vámi na palubu letadla

Díky svým kompaktním rozměrům splňuje tento kufr i velmi přísné požadavky na kabinová zavazadla.

 

Kvalita? Prověřená!

Textilní, hybridní i skořepinové: Všechny naše kufry jsou nezávislými zkušebními ústavy testovány z hlediska materiálových vlastností a zatížitelnosti, a také zda plní požadavky na obsah škodlivin. Důkladné testy probíhají také v rámci procesu zajištění kvality v Tchibo:

✓ Test zipu

Kufr se v rámci testu odolnosti až 500krát rozepne a zase zapne. Navíc se ověřuje, zda jsou všechny komponenty zipů dobře upevněny.

✓ Test držadla

Následně se naplněný kufr na tři dny pověsí za držadlo. V dalším testu musí držadlo kufru vydržet 10 000 trhavých pohybů.

✓ Testování na schodech

V tomto testu musí naplněný kufr obstát při překonávání téměř neuvěřitelných 20 000 schodů nahoru a zase dolů.

✓ Test pádem

Pro ověření odolnosti je kufr naplněn a musí třikrát přestát volný pád na kovovou desku z výšky 1 m.

Cestování v pohodě

Praktické doplňky na cesty

Když nikdo není doma...

Bezpečnostní vybavení do domu a bytu

Můj dovolenkový look

Pohodlné cestovní oblečení pro ženy

   
   
 • Triko s dlouhým rukávem
Příjemně jemná směs bavlny a viskózy
179
Náhled
 
 • 7/8 džíny
Příjemně měkká směs bavlny a elastanu
349
Náhled
 
 
 • Halenka s krátkými rukávy
Lehký bavlněný materiál s jemnou tkanou strukturou
299
Náhled
 
 • Žerzejové šortky
Příjemně měkká bavlněná směs
249
Náhled
  
 
  
 • Svetr z jemného úpletu ve stylu oversized
Z měkce splývavé směsi s viskózou
399
Náhled
   
   
     
    

Ležérně na dovolené

Sportovní vzhled pro muže

Přehled všech kufrů

                           

SPOLEČNĚ MĚNÍME SVĚT K LEPŠÍMU

Všichni máme zodpovědnost za svět, ve kterém žijeme dnes a ve kterém budeme žít zítra. Proto se v Tchibo již 14 let snažíme vyrábět své produkty férovým způsobem – s respektem k životnímu prostředí a k lidem, se kterými spolupracujeme. Na mnoha místech se nám to již podařilo a jsme na to pyšní. Zároveň jsme si ale vědomi toho, že je ještě na čem pracovat – to se ale nemůže podařit jen nám, nýbrž je to společná práce nás všech. Je to společná práce s lidmi, kteří vyrábějí naše produkty, a s Vámi, našimi zákazníky, kteří naše produkty objevují. Více se dozvíte na tchibo.cz/udrzitelnost.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Kůže je obzvlášť vysoce kvalitní a trvanlivý materiál. Proto se z produktu z kůže můžete těšit opravdu hodně dlouho. Naše kožené produkty jsou navíc činěny bez použití chromu. Jednak se tím zabraňuje znečištění životního prostředí chromem a zároveň se vyloučí zdravotní rizika spojená s tímto prvkem: a to jak pro lidi v zemích zpracování kůže, tak i pro Vás.
Hedvábně měkké, odvádějící vlhkost a vyrovnávající teplotu – to vše zažijete s naším prádlem z vlákna TENCEL®. Lyocellová vlákna si Vás získají svými vynikajícími vlastnostmi při nošení, navíc jsou, co se týká výroby, obzvláště ekologická.

Surovinou pro vlákna TENCEL® je celulóza – získaná ze dřeva certifikované podle FSC®. TENCEL® je vyráběn v cirkulárním systému výroby (closed loop system). Můžete si tedy být jisti, že naše noční prádlo z vlákna TENCEL® je stejně tak dobré pro životní prostředí jako Váš pocit při jeho nošení.
Zastáváme názor, že pokud znovu použijeme hodnotné suroviny, děláme dobrou věc, a vytváříme tak produkty, které právem nesou logo GUT GEMACHT. Proto recyklujeme suroviny, a šetříme tak jejich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITÍ
Když se rozhodnete pro výrobek z recyklovaného materiálu, přispějete tak velkou měrou ke konceptu udržitelného rozvoje. Může se tak výrazně snížit produkce škodlivých emisí a současně se šetří energií i surovinami. A kvalita zůstává stejná.