Schließen
Čepice a šály

Dětské čepice a šály

Když se venku prohání vítr, je potřeba chránit citlivé dětské uši. Natáhněte svému potomkovi módní čepici a šálu – oba doplňky budou dítě chránit, příjemně hřát, a navíc budou vypadat tak cool, že si je dítě nebude chtít ani svléknout! Pokrývka hlavy je však nezbytná i v létě! Objevte v Tchibo kvalitní dětské čepice ve špičkové kvalitě TCM – online nakupování může být tak zábavné!
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
  • Čepičky, 2 ks
Směs bavlny a elastanu příjemná na tělo
149
129
Náhled

Které dětské čepice jsou obzvlášť hřejivé?

Na zimu byste měli vybrat pletenou čepici ze střižní vlny podšitou měkkým fleecem. Fleece je velmi lehký a příjemný a skvěle izoluje, zatímco střižní vlna hřeje a odpuzuje vlhkost. Mezi oblíbené čepice mezi děvčaty i chlapci jsou čepice s bambulí, v ideálním případě perfektně sladěné s dalšími doplňky, jako jsou rukavice a šála. Obzvlášť praktická je čepice s nákrčníkem, která chrání současně i krk.
Im Herbst und Frühling sind leichte Baumwollmützen für Kinder ideal.

Tyto designy učiní z dětských šál kousky, které přitáhnou každý pohled

Jednobarevné modely se skvěle hodí ke vzorovaným bundám, zatímco pestře pruhované šály upoutají pozornost v kombinaci s jednodušším oblečením. Oboustranné modely mají obvykle jednu stranu vzorovanou a druhou jednobarevnou. Tip: Barvu vybírejte tak, aby ladila s čepicí. Delší šály jsou často zdobené výšivkou nebo veselými střapci – je však potřeba dbát na to, aby dítě při hraní neuvízlo na větvích či prolézačkách.