×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
CD přehrávač PHILIPS AZ700T/12

CD přehrávač PHILIPS AZ700T/12

Kompaktní formát, vynikající zvuk! CD přehrávač PHILIPS AZ700T/12 okouzluje systémem reproduktorů s konstrukcí Bass Reflex a funkcí Dynamic Bass Boost pro výrazné, hluboké basy. Přehrávač lze navíc velmi pohodlně přenášet. Bezdrátové přehrávání hudby přes Bluetooth® a NFC™ Výkonný zvukový systém využívá bezdrátovou funkci One Touch NFC™ pro snadné spárování se zařízeními podporujícími Bluetooth®. Funkce One Touch u smartphonů s technologií NFC™ pro spárování se zařízeními podporujícími Bluetooth® Technologie One Touch NFC™ (NFC™ = Near Field Communication) umožňuje spárování zařízení podporujících Bluetooth® pouhým dotykem: chcete-li zapnout zvukový systém, zahájit spárování se zařízeními podporujícími Bluetooth® nebo začít přehrávat hudbu, jednoduše se smartphonem nebo tabletem dotkněte NFC™ zóny přehrávače. Technické detaily 2 integrované reproduktory Přehrávání hudby: audio vstup 3,5 mm, USB Direct, MP3 CD, CD a CD-R/RW Režim přehrávání disku: Rychlý chod / Zpětný chod, Další album / Předchozí album, Další titul / Předchozí titul, Opakování / Náhodné pořadí / Program Lze naprogramovat 20 CD titulů Digitální FM rádio s 20 předvolbami rozhlasových stanic Vstup pro stereo sluchátka LC displej Mechanismus nabíjení: postranní Regulace hlasitosti: otočný regulátor (digitální)


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.