×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Krása a relax

Čas jen pro mě

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Jsem v koupelně

Nádherně uvolňující koupel

Ahoj, kráso!

Aspoň na chvíli vypnout

Nejlepší nápady pro péči o zdraví a relaxaci

S praktickými kosmetickými potřebami, blahodárnými masážemi a krásnými dekoračními doplňky vytvoříte nádhernou oázu pro péči o tělo a relaxaci.

Užijte si to! ♡

Čas na hýčkání

Vše pro péči o tělo a zdraví

Jemné čištění pro hladší pleť

Mikrodermabrazivní ošetření odstraňuje díky profesionálnímu peelingu odumřelé kožní buňky, zatímco vakuová stimulace podporuje prokrvení pokožky a čistí ucpané póry.
Výsledek: zdravěji vyhlížející, hladká, pružnější pleť.
Prohlédnout si Silk’n® ReVit Essential

Chvíle odpočinku

Nápady pro úžasnou relaxaci

Dobré vibrace

Jak snadno načerpat novou energii

Ahoj, kráso!

Doplňky pro perfektní vzhled

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.