Schließen
Tchibo Praha, spol. s r.o.

Objevit ještě víc

Do kolekce Do kolekce
1

Interiérové doplňky: Atraktivní dekorační předměty pro stylové obytné prostory

I ty nejstylovější pokoje mohou působit chladně a prázdně, pokud postrádají osobitost. S těmi správnými dekoračními předměty můžete pokoje proměnit v prostory se zcela osobní atmosférou. Dekorace podtrhují styl interiéru, zdůrazňují jeho záměr a doplňují celkový dojem. V Tchibo najdete výběr kvalitních interiérových doplňků – od elegantních stříbrných doplňků až po dřevěné sošky. Zkrášlete svůj domov – nechte se inspirovat našimi tipy!

Od inspirujících nápadů na dekorace až po dokonalé interiérové doplňky

Dřevěné dekorace

Svícny, ozdobné desky nebo dekorační dřevěné sošky: Dřevěné doplňky dodávají interiéru příjemnou, pohodlnou atmosféru. Dřevěné dekorace lze navíc začlenit do téměř každého stylu. Venkovský styl velmi dobře doplňují dřevěné dekorace s bílými pruhy nebo dekorace ze světlého borovicového dřeva. Tmavé dřevo, jako je například třešeň nebo ořech, se naopak skvěle hodí k moderním obytným stylům s výraznými barvami.

Stříbrné dekorace

Se stříbrnými interiérovými doplňky můžete do interiéru umístit ozdoby, které zvýší dekorační hodnotu interiéru. Díky svému barevnému a tvarovému provedení svému okolí propůjčují sváteční eleganci a jsou skvělým doplňkem mnoha stylů. Nedoporučuje se však do interiéru umístit příliš mnoho doplňků ze stříbra. K ideálnímu ozvláštnění interiéru může stačit i třeba jedna stříbrná mísa nebo postříbřená váza na stolku.

Správné využití barev

Barevné doplňky vnášejí do interiéru pestrost. Je však důležité, aby barevně ladily se stávajícími barvami interiéru. Ideální je, když barva bytových doplňků patří do stejné skupiny jako dominantní interiérové barvy. Pokud mají stěny oranžovou barvu, budou harmonicky působit například žluté nebo červené interiérové doplňky. Kontrastní barvy, jako například zelené doplňky na červeném stole, naopak vytváří vzrušující atmosféru. Tři interiérové barvy jsou obvykle akorát. Příliš mnoho různých tónů může působit rušivě.

Nadčasové trendy v interiérové dekoraci

Na rozdíl od módních trendů jsou trendy ve světě interiéru o poznání dlouhodobější. Nicméně i zde existují styly, které nestárnou a dodají vašemu interiéru příjemnou atmosféru. Patří k nim klasické osvětlení se stříbrnými doplňky nebo dřevěné misky s čistým designem. Oblíbené jsou však i proutěné doplňky. Obecně jsou žádané přírodní struktury a materiály díky svému pozitivnímu vlivu na prostředí interiéru.

Podle čeho nakupovat interiérové doplňky

Kvalita

Chcete-li své bydlení zařídit podle svého a zkrášlit odpovídajícími interiérovými doplňky, bývají vhodnější volbou kvalitní doplňky, které dlouho vydrží. Dekorace z bezbublinkového skla jsou stabilní a méně křehké. Dřevěné misky s čistým a kvalitním zpracováním mají menší riziko poranění třískami, zatímco misky z kvalitního stříbra jsou nápadnější. Kvalitní produkt proto nejenže dlouho vydrží, ale také přispívá k atmosféře interiéru. A příjemná atmosféra je základ příjemného bydlení.

Odpovídající design

Při výběru vhodné interiérové dekorace je rozhodující především váš osobní vkus. Pokud například dáváte přednost romantičtějšímu vzhledu, můžete zvolit nadčasově elegantní vázu ve venkovském stylu, která vašemu interiéru dodá zasněně melancholický nádech. Klasické stříbrné svícny zase svému okolí propůjčují sváteční atmosféru, zatímco zdobené svíčkové lampy se skleněnými stínítky dávají obývacímu pokoji nebo zimní zahradě příjemně domácí nádech.

Náš závazek pro vaše interiérové příslušenství

Protože je pro nás důležité, abyste se ve svém domově cítili dobře, vyrábí pro vás Tchibo kvalitní a pečlivě zpracované interiérové příslušenství. Každý výrobek, který splňuje naše nároky na kvalitu, opatříme značkou TCM, která je zkratkou označení „Tchibo Certified Merchandise“, neboli zboží nesoucí osvědčení kvality Tchibo.

Při nákupu interiérového příslušenství online si také všimněte označení „Vhodné pro potraviny“. Budete tak mít jistotu, že ozdobná mísa nezkazí vůni ani chuť vašeho ovoce.